| ממליצים

לילך היקרה,

 


זכיתי לעבוד איתך על שיפוץ הדירה שלנו בתל אביב אחרי שנפרדנו מהאדריכלית שהיתה לנו עקב "חוסר כימיה".  הדבר הכי חכם שעשינו בשיפוץ הזה היה לקחת אותך.  איזו מסירות, מקצוענות, יחס אישי, טעם טוב וזמינות נונסטופ לכל גחמה ושגעון שלנו.הרגשתי ששיפוץ הדירה הזו חשוב לך לפחות כמו שהיה לנו, ולפעמים אף יותר…


אין פרט שחומק תחת הרדאר שלך ואין שום נושא שלא תחקרי עד הסוף לפני שתתני את אישורך הסופי.


בעיקר אהבתי לשלוח לך סמס או מייל עם רעיון או שאלה כזו או אחרת, והיו הרבה כאלה, וכבר בדרכך מהפגישה איתנו, ברכבת לחיפה, היית עונה לי אחרי שעשית מחקר מקיף בענין.


לכל פרוייקט הייתי לוקחת אותך שוב בלי להסס, ועל יכולות העיצוב שלך התמונות של דירתנו מעידות הכי טוב. אם יורשה לי, ונדמה לי שיורשה לי, ובכל הצניעות, הדירה שלנו יצאה מ-ה-מ-ם!


תודה על הכל!


איריס ויאלי פרייליך


תל אביב


לילך היקרה,

לילך האחת והיחידה,

 


עברו מס' חודשים מאז שהפכת את דירתנו מבית מיושן לדירת ז'ורנאל! אין אדם שנכנס ולא נפעם. בכל פעם שאנחנו יושבים בפינה אחרת בבית, אנו מתלהבים כל פעם מחדש,

מתבוננים בהערצה על כל פרט ופרט ונזכרים בכל השעות שבילית איתנו בבחירת האריח, המקלחון הברז או כל פרט אחר ובכל השעות שישבת מול המחשב ועבדת על ההדמיות המדהימות שעזרו לנו להבין היטב, כיצד תיראה התוצאה הסופית.


התרשמנו מניסיונך העשיר, מעצותייך השוות זהב והרגשנו שהגענו למקום הנכון כבר מהמפגש הראשון איתך. עזרת לנו להבין שאנו יכולים לסמוך עלייך, ענית מייד על כל שאלה ושאלה, ומצאת פתרון לכל בעיה שצצה, והיו לא מעט. פתרונותייך הפונקציונאליים משרתים אותנו מידי יום, ולמדנו שגם מאחורי עיצוב יפה, חייב להיות פתרון לצורכי אחסון, תאורה ועוד ועוד.


תודה ענקית שגילית סבלנות אין קץ גם בזמנים קשים, והתחשבת בכל בקשותינו. תודה על ליווי לאורך כל הדרך, מהפרט הגדול ביותר ועד הקטן ביותר. תודה על זמינות אינסופית, על רעיונות אדירים ויצירתיים, על הגשמת חלומות. הנועם, הרצינות, הסבלנות, ההבנה, האינטואיציה, הכריזמטיות ורוחב הלב, העמידה בזמנים, תשומת הלב הבלתי נגמרת ותחושת הביטחון שהענקת היו חלק מהותי בתהליך!

בלעדייך כל זה לא היה קורה.

תודה על כל מה שעשית עבורנו. ללא ספק זכינו בדירת חלומות, והכול בזכותך!


אוהבים

קרן וערן


לילך האחת והיחידה,

הכל התחיל משולחן המטבח הקטן מדי בשבילנו...

 


ראינו את העבודה המדהימה שעשית בבית של חברים, והחלטנו לדבר איתך. רק לדבר. לא ממש היינו בטוחים שנעשה משהו באמת. אבל את באת וראית, והצגת לפנינו אפשרויות שלא יכולנו לדמיין בעצמנו. בעידודך החלטנו ללכת על זה – ה ש י פ ו ץ!


ליווית אותנו לאורך כל התהליך – מהתכנון ועד הסיום המיוחל. יחד בחרנו את התכנית הטובה יותר. יחד בחרנו את האריחים, את הארונות, את כלי הסניטציה, את המנורות, את הטפטים, את הכסאות למטבח, את האביזרים הקטנים המעטרים את הבית. אפילו הדבקת בשבילנו את מדבקות הקיר ויחד עיצבנו ותלינו את התמונות בקיר חדר המדרגות. עקבת באופן צמוד אחרי התכנית וביצועה ומצאת פתרונות טובים ומהירים לכל בעיה שהתעוררה.


כל הזמן התחושה שמלווה אותנו היא שמזלנו שאנחנו עובדים איתך. מצד אחד את מכוונת אותנו, ממליצה, מייעצת ועוזרת בבחירות, ומצד שני מדגישה כל הזמן שזה הבית שלנו, ושאנחנו חייבים להיות שלמים עם ההחלטות שאנחנו לוקחים. והכל בדרך נעימה.


העבודה איתך הייתה מהנה מאוד, על אף הקשיים הגדולים שמתעוררים בזמן שיפוץ גדול. למדנו הרבה בכל התהליך על זה. והתוצאה – בית יפהפה, נח ושימושי, שאנחנו פשוט נהנים לגור בו. לא אחת אנחנו מוצאים את עצמנו אומרים "איזה כיף שעשינו את השיפוץ הזה בסוף!".


תודה רבה לך על כל ההשקעה הגדולה בנו. אין כמוך!


 


חן וקרן


הכל התחיל משולחן המטבח הקטן מדי בשבילנו...

ללילך ה – מעצבת

 


נתחיל בזה שאין מספיק מילים להודות על כל הזמן שהשקעת ונתת מעצמך לעיצוב ביתינו. נתת מעצמך בכל – החל משלב התכנון ועד השלב הסופי של "קבלת המפתח" כאשר לאורך כל הדרך היית כל כולך איתנו סבלת את שיגעונותינו בשקט וללא תלונות, תמיד עם חיוך ותמיד עם הבנה לצרכינו האישיים גם בזמנים שלא תמיד היו נוחים. ביחד איתך עברנו מסע מאתגר שלולא את לא היינו מגיעים לתוצאות הרצויות לנו. לאורך כל הדרך נתת לנו להרגיש שביתנו הוא ביתך ואת מעצבת את ביתך האישי ולא שלנו.


והתוצאה……….

אין בפינו מספיק מילים כדי לתאר את ההרגשה לבוא אחרי יום עבודה מעייף לבית שהוא חלום. אין בפינו מספיק מילים כדי להודות לך על כל השעות והימים והלילות שהיית איתנו, על הזמן שהשקעת בכל כך הרבה רגישות, סבלנות וסובלנות לאורך כל הדרך. נשאר לנו רק להודות על שזכינו להכיר אותך הן אישית והן מקצועית .


תודה תודה תודה

מרגלית ואדי שילר


ללילך ה – מעצבת

תפריט נגישות